yourcar wypożyczalnia samochodów

Wynajem samochodów, busów i aut dostawczych - wypożyczalnia samochodów Tychy

Wypożyczalnia YourCar świadczy usługi wynajmu aut osobowych, a także samochodów dostawczych i busów nie tylko w Tychach, ale i na terenie całego Śląska. Zadzwoń i zamów już dziś.

 

Położone w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym Tychy stanowią bardzo ważny punkt tego regionu, bezpośrednio sąsiadując z Katowicami i zajmując obecnie 26 miejsce w kraju pod kątem liczby ludności. To z pewnością niezwykle istotny ośrodek przemysłowy, ale i miasto o unikalnym klimacie, ciekawej historii i do tego bogate w różnorodne zabytki. Powstałe w 1467 roku miasto ma do dziś nie do końca wyjaśnioną genezę swojej nazwy. Według wielu historyków wywodzi się ona od tyczki bądź od niemieckojęzycznego słowa „teich”, które oznacza staw. Znaleźć tam można doskonale rozwiniętą infrastrukturę drogową oraz rozbudowaną komunikację miejską. Z racji swojego położenia mieszkańcy mogą korzystać również z wielu dworców kolejowych, bardzo blisko jest do międzynarodowego lotniska Katowice-Pyrzowice. Ogromne znaczenie w regionie sprawia, że dość dynamicznie rozwija się tam przemysł, przyciągając do siebie wiele firm. Podróże biznesowe w te rejony są więc bardzo popularne i między innymi dla takich osób powstała nasza wypożyczalnia aut osobowych, oferująca pojazdy w konkurencyjnych cenach i na dogodnych warunkach.

 

Prosty wynajem aut dla każdego

 

W naszej firmie YourCar przede wszystkim postawiliśmy na maksymalną elastyczność, co objawia się wieloma korzyściami, z których mogą korzystać nasi Klienci. To między innymi możliwość bezproblemowego dopasowania czasu wynajmu do konkretnych potrzeb. Jednocześnie dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów, w których znaleźć można wiele aut:

Mamy wyłącznie najnowsze modele znanych producentów, samochody komfortowe, bardzo bezpieczne, a do tego utrzymane w doskonałym stanie technicznym. Oprócz niskich cen można tutaj zawsze liczyć na pełne pakiety ubezpieczeń, jak i szereg usług dodatkowych, do których zalicza się, chociażby:

Nasza oferta aut osobowych na wynajem skierowana jest nie tylko do przedsiębiorców czy osób podróżujących w celach służbowych. Skorzystać z niej mogą również osoby zwiedzające Tychy, które chcą poznać jego uroki dokładniej i spędzić tutaj trochę czasu, ładując jednocześnie swoje wewnętrzne akumulatory. Co ciekawego oferuje to miasto?

 

Wygodna podróż samochodem i zwiedzanie pięknych zabytków

 

Choć kojarzone głównie z przemysłem ciężkim, to jednak Tychy mogą pochwalić się ciekawymi zabytkami. To, co z pewnością warto zwiedzić podczas przemierzania miasta samochodem osobowym z wypożyczalni to chociażby:

 

Oprócz tego przepiękne galerie sztuki, różnorodne muzea, teatry i wiele więcej miejsc, w których przyjemnie można spędzić swój wolny czas. Z naszej wypożyczalni samochodów osobowych w Tychach można również wygodnie skorzystać, gdy podróżuje się do różnych miejscowości ościennych. Miasto to ma bardzo dobrą infrastrukturę drogową i dostanie się na lotnisko, do Wrocławia i do innych ważnych punktów regionu nie będzie stanowiło żadnego problemu.

 

Auta do pracy i do celów prywatnych

 

W naszej firmie YourCar dysponujemy pojazdami idealnymi do ciężkiej pracy, nowoczesnymi busami do transportu osób, jak i pojazdami dostawczymi, bardzo pakownymi. Jednocześnie jednak mamy również mnóstwo aut osobowych. Wypożyczalnia YourCar dysponuje pojazdami z różnych segmentów (także premium), którymi wygodnie można podróżować po prostu w celach prywatnych. Zawsze elastycznie dopasowujemy się do potrzeb Klientów, staramy się maksymalnie ułatwić proces wynajmu samochodów osobowych i zredukować formalności do minimum.

Każdy pojazd z naszej oferty można wygodnie zarezerwować, korzystając z formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Zachęcamy oczywiście również do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z pracownikami. Zawsze pomożemy w wyborze odpowiedniego pojazdu, zaproponujemy atrakcyjną cenę oraz odpowiemy na wszystkie pojawiające się pytania, dokładnie wyjaśniając zakres naszych usług podstawowych, jak i dodatkowych. Warto skorzystać z możliwości, jakie dają samochody osobowe na wynajem od profesjonalnej i uznanej na rynku firmy.

 

Menu

YourCar © 2020 All rights reserved
Projekt i wykokanie: RentCarSoft.pl