yourcar wypożyczalnia samochodów

Wynajem samochodów z wypożyczalni - Chorzów

Leżące w samym centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego miasto Chorzów powstało przed 1257 rokiem i stanowi ważny dla tego regionu ośrodek gospodarczy oraz kulturalny. Dzięki położeniu na obszarze Wyżyny Śląskiej można tam znaleźć kilka niewielkich wzniesień, w tym najwyższe Góra Wyzwolenia oraz Góra Parkowa, mające wysokość około 320 m n.p.m. z których można podziwiać całe miasto i okolice. Niezwykle ciekawa jest geneza jego nazwy. Choć nadal nie w pełni potwierdzona, to jednak najbardziej prawdopodobną jest to, że wywodzi się ona od osobowej nazwy „Charz”, z której powstało później imię Zacharz, a obecnie Zachariasz. Miasto zamieszkuje obecnie ponad 100 tysięcy osób, przy powierzchni wynoszącej około 33.5 km2.

 

Dobrze rozbudowany przemysł oraz handel

 

Na terenie Chorzowa jest bardzo dobrze rozbudowany przemysł, w tym huty stali, kopalnie oraz zakłady azotowe. To również ważne centrum handlu oraz wiele małych i średnich przedsiębiorstw, które przyciąga do miasta dobrze rozbudowana infrastruktura. Z tego też powodu do miasta często organizowane są ważne podróże służbowe oraz biznesowe, których realizacja z pewnością będzie łatwiejsza z naszą pomocą. W YourCar oferujemy profesjonalny oraz niedrogi wynajem aut z różnych segmentów. To między innymi pojazdy osobowe, ale także dużo aut dostawczych, jak i busów przystosowanych do przewozu pasażerów. Mamy ogromne doświadczenie na rynku i dzięki temu doskonale znamy oraz rozumiemy potrzeby swoich Klientów. Przystępne ceny w naszym przypadku dotyczą każdego, niezależnie od tego, czy pojazd jest wypożyczany do użytku prywatnego, czy służbowego. Jesteśmy do tego elastyczni w kwestii czasu trwania umowy. Z samochodów można korzystać tak długo, jak tylko będzie to potrzebne, a umowę w łatwy sposób da się dopasować do konkretnych potrzeb.

 

Rozwinięta infrastruktura drogowa, lotniska i stacje kolejowe

 

Silne uprzemysłowienie regionu sprawia, że Chorzów jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą kraju, w tym z całym Śląskiem, co z pewnością ułatwia podróżowanie autem po regionie. Jednocześnie jednak jest tutaj bardzo blisko do lotniska w Pyrzowicach. Do miasta bez problemu można dostać się również koleją, a na jego terenie bardzo efektywnie funkcjonuje komunikacja miejska, zarówno autobusowa, jak i tramwajowa. Ogromną zaletą jest na pewno bliskość autostrady A4, która stanowi szybkie połączenie na odcinku Kraków-Katowice-Wrocław. Dzięki temu, korzystając z wypożyczalni samochodów w Chorzowie, można w krótkim czasie, wygodnie i bezpiecznie dotrzeć do większości zakątków regionu.

 

Miejsce pełne zabytków i atrakcji turystycznych

 

Z naszej oferty można również skorzystać wtedy, gdy przyjeżdża się do miasta w celach turystycznych. Wynajętym autem można w łatwy sposób odwiedzić mnóstwo znajdujących się tutaj atrakcji, a naprawdę jest w czym wybierać. Pośród zabytków do najciekawszych należy z pewnością zaliczyć:

 

Pośród popularnych miejsc o charakterze rozrywkowym trudno przejść obojętnie obok, chociażby Planetarium Śląskiego czy lokalnego ogrodu zoologicznego. Jedną z większych atrakcji z pewnością jest Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko. To obecnie najstarszy tego typu obiekt na terenie Polski.

 

Przystępne warunki i minimum formalności

 

Dla nas nie ma znaczenia to, czy samochód jest wypożyczany do celów służbowych, czy prywatnych, chociażby turystycznych. Wynajem aut w Chorzowie zawsze realizowany jest na atrakcyjnych warunkach, umowy są uczciwe i zrozumiałe, a ceny naprawdę konkurencyjne. Posiadamy małe auta miejskie, większe pojazdy rodzinne, wiele samochodów dostawczych, busy, a nawet pojazdy klasy premium, które są idealne do podróży służbowych. Zachęcamy już teraz do rezerwacji, poprzez naszą stronę internetową lub do bezpośredniego kontaktu telefonicznego. Nie tylko pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru, ale także skrupulatnie odpowiemy na wszystkie pojawiające się pytania.

 

 

Menu

YourCar © 2020 All rights reserved
Projekt i wykokanie: RentCarSoft.pl