yourcar wypożyczalnia samochodów

Wynajem samochodów Mikołów - wypożyczalnia YourCar

Piękny, przestrzenny rynek z urokliwą fontanną, otoczony zabytkowymi kamienicami stanowi centralny punkt Mikołowa, górnośląskiego miasta (od 1547 roku), jednego z nielicznych w tym regionie z tak efektowną i dobrze zachowaną starówką. W jej obrębie znajduje się również ciekawy, stylizowany na zamek XIX-wieczny Ratusz – siedziba władz powiatu mikołowskiego. Na przestrzeni wieków miasto pustoszone przez dość liczne epidemie, rujnowane przez trzęsienia ziemi, niszczone przez wojny i pożary, zawsze odradzało się jak feniks z popiołów. Bez wątpienia siła charakteru i woli jego mieszkańców nie była bez znaczenia.

 

Co warto jeszcze zobaczyć w Mikołowie?

 

W samym mieście na uwagę zasługują przede wszystkim zabytki sakralne, których perełkami są:

 

 

Zarówno mieszkańcy, jak i przyjezdni ukojenie po trudach dnia, czy też wędrówki po mieście, znajdą na plantach, w XVIII-wiecznym ciekawym krajobrazowo parku. Co więcej, w zacisznej dzielnicy Mokre na amatorów spokoju i przepysznych widoków przyrody oczekuje Śląski Ogród Botaniczny, a co ciekawe, zupełnie za darmo i to wraz z parkingami. Jest to bez wątpienia wyjątkowe centrum edukacji przyrodniczej. Okolice Mikołowa również obfitują w różnorodne atrakcje, do których warto dotrzeć, chociażby do unikatowego w skali kraju Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych, czy też do wyróżnianego wieloma nagrodami przepięknego kompleksu parkowego w Ornontowicach.

 

Komunikacja miejska, czy samochód do dyspozycji?

 

Jako 40-tysięczne miasto Mikołów dysponuje dość dobrze przygotowanym systemem komunikacyjnym, ale nie gwarantuje to niezależności, jeśli mamy ochotę zostać gdzieś dłużej bądź potrzebujemy szybciej przemieścić się w inne miejsce, zwłaszcza gdy jest usytuowane w odległej części powiatu. Dysponując samochodem, jesteśmy w stanie zapewnić sobie komfort nie tylko samej podróży, ale także realizacji każdej decyzji, choćby natychmiastowej, tym bardziej że sieć dróg jest doskonale rozwinięta. A więc samochód! W tej materii, nie myśląc o konieczności podróżowania własnym autem, tym bardziej, gdy przyjeżdżamy na krótki czas i jesteśmy z daleka, zdecydowanie najlepiej jest po prostu wsiąść w samolot i w nieodległych Katowicach, po przylocie, odebrać podstawiony, wygodny pojazd mysłowickiego YourCar, bez zbędnych i skomplikowanych formalności wypożyczania.

 

Wypożyczalnia samochodów YourCar Mikołów

 

Z uwagi na uproszczone procedury każdy wynajem aut może być dokonywany online, w sposób prosty, a więc tylko z wykorzystaniem dedykowanego formularza, w którym zawieramy niezbędne dla zawarcia umowy dane z możliwością dokonania właściwej dla nich płatności w systemie PayU. Wynajmu samochodu niezależnie od tego, czy jesteś osobą indywidualną, czy też reprezentujesz podmiot gospodarczy, można dokonać telefonicznie, dysponując również określonymi danymi. W przypadku przedsiębiorstw ich zakres jest większy, ponieważ konieczny będzie NIP firmy, a także wpis do ewidencji lub KRS. Oddział wypożyczalni samochodów YourCar w Mikołowie zapewnia wszelką pomoc w tym zakresie oraz umożliwia dostęp do nowoczesnych, a przede wszystkim nowych aut z każdego segmentu: klasa B, B Kombi, C hatchback, C Sedan, C Kombi, Premium, Busy osobowe, Busy dostawcze. Warto także sprawdzić, na jakie udogodnienia oraz wsparcie możesz liczyć podczas obowiązywania umowy wynajmu samochodu, a także jakim obowiązkom podlegasz. To zrozumiałe, że jak każdy prowadzący działalność gospodarczą o takim charakterze, chcemy zwrotu pojazdu w nieuszkodzonym stanie.

 

 

Menu

YourCar © 2020 All rights reserved
Projekt i wykokanie: RentCarSoft.pl