yourcar wypożyczalnia samochodów

Wynajem samochodów dostawczych i aut osobowych w Chrzanowie

Znajdujący się na terenie województwa małopolskiego i liczący obecnie około 37 tysięcy mieszkańców Chrzanów jest miastem założonym około 1350 roku. Położony w przepięknym sąsiedztwie Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej oraz Wyżyny Śląskiej Pagórów Jaworznickich zachwyca wspaniałymi krajobrazami, zróżnicowaną przyrodą oraz mnogością ciekawych szklaków turystycznych w najbliższej okolicy. Jego średniowieczny rodowód sprawia, że na terenie znaleźć można mnóstwo przepięknych zabytków, w wielu przypadkach zachowanych w naprawdę dobrym stanie. W najnowszej historii miasto to słynęło z doskonale rozwiniętego przemysłu spożywczego oraz budowlanego. Wszystko zmieniło się jednak wraz z okresem transformacji i obecnie miejscowość specjalizuje się przede wszystkim w handlu detalicznym, stanowiąc ważny ośrodek handlowy dla wielu pobliskich miasteczek i wsi.

 

Infrastruktura transportowa w Chrzanowie i okolicach

 

Niestety miasto nie dysponuje własnym lotniskiem. Jedyny tego typu obiekt to stosunkowo nowe lotnisko sanitarne, które oddano do użytku w 2012 roku. Na terenie znajduje się jednak stacja kolejowa obsługująca połączenia między innymi do Krakowa. Blisko jest również z autostrady A4, z której do miasta prowadzą aż 3 zjazdy. Bardzo wygodnie można tam jednak podróżować samochodem, który w naszej ofercie będzie do wynajęcia w konkurencyjnej cenie. Nasza wypożyczalnia samochodów YourCar specjalizuje się w wynajmie zarówno aut osobowych, jak i dostawczych oraz busów, będąc w stanie sprostać wszystkim potrzebom Klientów. Naszą ofertę z pewnością cechuje przejrzystość umów, niskie ceny, a do tego minimum formalności oraz możliwość wypożyczenia bez wpłacania kaucji.

 

Podróże służbowe i turystyczne

 

Docierając do tego miasta w celach służbowych bądź po prostu po to, aby zwiedzić okolice, można w łatwy sposób dopasować pojazd do potrzeb. W rozbudowanej flocie posiadamy samochody z większości segmentów, najnowsze na rynku modele, które są wygodne i bardzo bezpieczne. Dodatkowo oferujemy również auta w klasie premium, chętnie wybierane przez biznesmenów, dla których wygląd pojazdu jest ważny z punktu widzenia wizerunku firmy. Niewielkie pojazdy idealne do przemierzania okolic i zwiedzania, większe rodzinne, a do tego przystosowane do ciężkiej pracy samochody dostawcze. Pomagamy również wtedy, gdy potrzeba wozu do przewiezienia większej grupy osób, oferując na wynajem komfortowe i nowoczesne busy, również w konkurencyjnych cenach.

 

Zabytki i rekreacja na terenie Chrzanowa

 

Turyści odwiedzający to miasto z pewnością nie będą się nudzić. Oczywiście można przemierzać wiele wspaniałych szlaków i podziwiać piękno okolicznej przyrody. Warto jednak także zatrzymać się na chwilę w samym mieście i obejrzeć kilka ciekawych zabytków, w tym między innymi:

Szukając natomiast spokoju i relaksu, można wynająć u nas auto i wybrać się nad pobliski Zalew Chechło. Warta odwiedzenia jest również Puszcza Dulowska, a miłośnicy łowienia ryb w okolicznych lasach znajdą ogromny zbiornik wodny.

 

Wypożyczalnia samochodów Chrzanów – niskie ceny i wysoka jakość

 

Z naszą pomocą można bez żadnego problemu i niskim kosztem realizować wszystkie swoje plany podczas pobytu na terenie tego miasta, jego okolic i całego regionu. Wynajmujemy auta na konkurencyjnych warunkach i za najniższe stawki w regionie. Gwarantujemy najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo podróży. Regularnie doglądamy stanu technicznego pojazdów, serwisujemy je w najlepszych warsztatach i troszczymy się o to, aby ich wnętrze były zawsze zadbane. Bez najmniejszego problemu można już teraz zarezerwować u nas wybrany pojazd. Na stronie internetowej dostępne jest specjalne narzędzie rezerwacyjne, a zgłoszenia przyjmują oczywiście również pracownicy czekający na telefonicznej infolinii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z usług prawdziwych profesjonalistów.

 

 

Menu

YourCar © 2020 All rights reserved
Projekt i wykokanie: RentCarSoft.pl