yourcar wypożyczalnia samochodów

Wynajem samochodów z wypożyczalni - Dąbrowa Górnicza

Funkcjonująca na prawach powiatu i licząca około 121 tysięcy mieszkańców Dąbrowa Górnicza to niepozorne miasto regionu, położone na terenie województwa małopolskiego. Choć pod względem liczby ludności daleko mu do największych metropolii, to jednak króluje ono w regionie pod kątem swojej powierzchni, wynoszącej ponad 188 km2. Zapewnia to miejscowości pierwsze miejsce w województwie, pozostawiając w tyle nawet gęsto zaludnione Katowice. Będąc na jego terenie, warto zapoznać się z naszymi usługami i skorzystać z możliwości niedrogiego wynajmu samochodów osobowych nowoczesnych, komfortowych i doskonale utrzymanych aut. Nasza rozbudowana flota spełni oczekiwania każdej osoby, niezależnie od tego, czy podróż ma charakter służbowy, prywatny czy po prostu turystyczny. W naszej ofercie mamy zarówno wynajem samochodów dostawczych stworzonych do ciężkiej pracy, jak i świetnie wyposażone busy do przewozu większej grupy osób.

 

Funkcjonowanie transportu w Dąbrowie Górniczej

 

Osoby planujące przyjazd do tego miasta lub do bliskich jego okolic, mają bardzo duże możliwości. Droga ekspresowa S1 oraz krajowe 86 i 94 to najszybsze opcje dotarcia na miejsce. Jednocześnie jednak można tutaj dolecieć również samolotem. W odległości zaledwie 11 km znajduje się ogromny, międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice o bardzo dużej przepustowości. Miasto może z pewnością pochwalić się świetnie rozwiniętą infrastrukturą kolejową. To aż 9 stacji, na których zatrzymują się pociągi między innymi z Warszawy, Kielc czy Katowic.

 

Atrakcje turystyczne w mieście

 

Sama Dąbrowa Górnicza nie ma na swoim terenie wyjątkowo cennych zabytków architektonicznych, ale z pewnością jest tam wiele takich obiektów, które urzekają swoim wyglądem i warto je zobaczyć. Do najważniejszych i najcenniejszych zaliczyć trzeba na pewno:

 

Na pewno warto również zwiedzić lokalne muzeum oraz dworzec kolejowy Centrum o bardzo dużej wartości historycznej. Dzięki ofercie przygotowanej przez naszą firmę można wypożyczonym samochodem swobodnie zwiedzać okoliczne miejsca. Tutaj szczególnie polecany jest Park Krajobrazowy Orlich Gniazd, miejsce wyjątkowe, z bogatą historią i po prostu urzekające swoim wyglądem. Nie można zapominać o unikacie, jakim jest Pustynia Błędowska. Z całą rodziną natomiast warto wybrać się do parku wodnego Nemo.

 

Wygodne i doskonale utrzymane samochody dla każdego

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne są potrzeby naszych klientów i dlatego staramy się nieustannie ulepszać swoją ofertę oraz powiększać flotę pojazdów. W efekcie dysponujemy dzisiaj autami z wielu różnych klas, w tym premium, będąc w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym potrzebom. To zarówno auta miejskie, idealne do sprawnego poruszania się po Dąbrowie Górniczej, jak i samochody bardzo duże, między innymi kombi do wygodnych podróży na dłuższych odcinkach. Pojazdy klasy premium na pewno sprostają oczekiwaniom przedsiębiorców i wszystkich tych osób, które załatwiają ważne sprawy biznesowe.

Wypożyczalnia samochodów ma na wynajem także nowoczesne pojazdy dostawcze, nie tylko pakowne, ale także świetne wyposażone i dobrze utrzymane. Z pomocą samochodu dostawczego z wypożyczalni w Dąbrowie Górniczej można bez trudu przewieźć zakupione towary. To idealne rozwiązanie w przypadku jednorazowych zakupów, zarówno w przypadku firm jak i osób prywatnych. Z pomocą firmy YourCar można także bez problemu zorganizować transport większej grupy osób, wypożyczając u nas wysokiej klasy busy w przystępnej cenie. Niezależnie od przeznaczenia, nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych i osobowych w Dąbrowie Górniczej to gwarancja profesjonalnego podejścia, nowoczesnych pojazdów i korzystnych cen.

 

Minimum formalności i wiele usług dodatkowych

 

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na ograniczenie formalności związanych z wynajmem. To ogromne ułatwienie dla naszych Klientów, do którego dołożyliśmy usługę, dzięki której można całkowicie uniknąć płacenia kaucji przy podpisywaniu umowy. Do samochodów możemy dodatkowo dołączyć nowoczesną nawigację czy profesjonalne i bezpieczne foteliki dziecięce. Zapraszamy do rezerwacji aut, dzięki którym będzie można bardzo wygodnie podróżować po Dąbrowie Górniczej i całej okolicy. Wystarczy się do nas zgłosić, poprzez stronę internetową lub skontaktować się telefonicznie z naszymi pracownikami.

 

 

Menu

YourCar © 2020 All rights reserved
Projekt i wykokanie: RentCarSoft.pl