yourcar wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia aut - oferta wynajmu samochodów - Oświęcim

Dogodna oferta wynajmu aut i samochodów dostawczych z wypożyczalni w Oświęcimiu. Zadzwoń i dowiedz się więcej o naszej ofercie wynajmu już teraz! YourCar.pl

 

Małopolski Oświęcim z 40-tysiącami mieszkańców ma urokliwą i zabytkową starówkę z wyjątkowo efektownym rynkiem i klimatycznymi knajpkami. Tętniące życiem miejscowych i przyjezdnych centrum otoczone kolorowymi kamienicami powstało w miejscu placu handlowego pamiętającego czasy średniowiecza. Ciekawostką jest fakt, że istniejący niegdyś hotel Herz (kamienica nr 11) gościł Józefa Piłsudskiego. Oczywiście w mieście nie brakuje innych niezmiernie atrakcyjnych zabytków, do których warto się udać, chociażby np. do:

 

Wiele funkcjonujących w Oświęcimiu placówek kulturalnych i oświatowych poprzez swoją działalność wpisuje się w potrzebę kreowania miasta jako miejsca otwartego i przyjaznego dla ludzi, miejsca wolnego od agresji, niechęci i zachowań podważających istotę pokoju. Jest to wyjątkowo istotne dla obrazu miasta kojarzonego z obozem koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau.

 

Wynajem aut i samochodów dostawczych

 

Działający w mieście publiczny transport zbiorowy oparty na komunikacji autobusowej oraz busach z pewnością będzie wystarczającym sposobem na poruszanie się po Oświęcimiu i okolicach dla osób, którym na czasie nie zależy. Dla innych z kolei może być to uciążliwe, zwłaszcza w przypadku pełnego grafiku miejsc do zwiedzania, uczestnictwa w imprezach kulturalnych czy też nawet spotkań biznesowych. Co więcej, trudno też będzie poświęcić więcej czasu na wybraną atrakcję, biorąc pod uwagę sztywny rozkład jazdy miejskiego transportu. Efektywnym rozwiązaniem jest z pewnością oświęcimski oddział wypożyczalni samochodów YourCar. Nie dość, że wynajem nie sprawia kłopotu, to jeszcze auto jest podstawione w umówione miejsce i z pełnym bakiem paliwa. Podpisanie umowy jest niezwykle proste, wystarczy wypełnić formularz online lub porozumieć się telefonicznie. Ważność zdarzenia musi być potwierdzona płatnością w systemie PayU.

 

Do dyspozycji klienci wypożyczalni aut YourCar mają różnorodne, a przede wszystkim nowe pojazdy mieszczące się w zakresie określonych segmentów, włącznie z busami. Warte uwagi są samochody dostawcze na wynajem, dzięki którym przewiezienie większych towarów lub przedmiotów nie będzie stanowiło żadnego wyzwania. Wynajem samochodów dostawczych odbywa się podobnie bezproblemowo jak w przypadku aut osobowych. W przypadku, gdy wynajem pojazdów dotyczy przedsiębiorców, konieczne będą dodatkowe dane w postaci NIP-u, wpisu do ewidencji lub KRS. Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych YourCar to uznana na rynku marka, dostarczająca od wielu lat swoim klientom najlepsze auta w korzystnej cenie.

 

 

Menu

YourCar © 2020 All rights reserved
Projekt i wykokanie: RentCarSoft.pl