yourcar wypożyczalnia samochodów

Wynajem samochodów – lotnisko Katowice - Pyrzowice

Podróżowanie samolotami stało się obecnie bardzo popularne. Coraz niższe ceny biletów lotniczych oraz wiele międzynarodowych połączeń z naszego kraju z pewnością ułatwiło podróżowanie, nie tylko w celach turystycznych, ale także biznesowych. Z punktu widzenia polskich lotnisk międzynarodowych, jednym z większych na pewno jest Katowice-Pyrzowice, które na chwilę obecną obsługuje blisko 4 miliony pasażerów rocznie, choć jego maksymalna przepustowość to około 5,5 miliona osób. Plasuje go to w czołowej czwórce polskich portów lotniczych. Wiele osób podróżujących z katowickiego lotniska chce wynająć samochód, który pozwoli im szybko i bezproblemowo dotrzeć w docelowe miejsce, a przy okazji być może zwiedzić urokliwe okolice Pyrzowic.

 

W YourCar proponujemy usługi wynajmu auta z lotniska w Katowicach-Pyrzowicach, dzięki którym korzystanie z takiego auta będzie nie tylko wygodne, ale i stosunkowo tanie. Nasza profesjonalna wypożyczalnia, wynajmująca auta przy lotnisku, oferuje pojazdy w doskonałym stanie technicznym. Mamy wyłącznie najnowsze na rynku modele, które można wynajmować w konkurencyjnych cenach i bez zbędnych formalności.

 

Dopasuj pojazd do własnych potrzeb

 

Od lat obserwujemy rynek i bardzo wyraźnie przyglądamy się potrzebom Klientów, które ulegają dynamicznym zmianom. Dzięki temu u nas nikt nie będzie miał żadnych problemów ze znalezieniem samochodu dopasowanego do własnych potrzeb. To przede wszystkim pojazdy osobowe z wielu segmentów, w tym:

Mamy jednak również auta wręcz stworzone do ciężkiej pracy, idealne do przewozu większej grupy osób bądź ciężkich towarów. Są to między innymi:

 

 

Piękna historia, którą warto poznać

 

Do podróżowania po Pyrzowicach i bliskich okolicach autem wynajętym przy lotnisku na pewno może zachęcać ciekawa historia tego miejsca, jak i wiele pięknych zabytków, czy wspaniałych okoliczności przyrody. Sama wieś prawdopodobnie powstała jeszcze przed 1340 rokiem, gdyż to z tego okresu pochodzą pierwsze wzmianki o jej istnieniu. Jednym z bardziej znanych zabytków jest tutaj z pewnością Kaplica Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, powstała na przełomie XIX oraz XX wieku. Ciekawa jest również historia samego lotniska, które powstało w roku 1940 i w okresie II Wojny Światowej było wykorzystywane przez niemieckie dowództwo Luftwaffe. W późniejszym okresie zostało przekształcone na port lotniczy dla wojsk PRL, aby ostatecznie pod koniec ubiegłego stulecia stać się początkiem wielkiego, międzynarodowego portu znanego po dziś dzień, z którego można łatwo dostać się w wiele miejsc, korzystając z wynajmu samochodów przy katowickim lotnisku.

 

Wygodne podróżowanie w każdych warunkach

 

Ponieważ w naszej wypożyczalni aut w Katowicach-Pyrzowicach przy lotnisku dysponujemy pojazdami z wielu różnych klas, to każdy może je dopasować do własnych potrzeb. Wyjazd turystyczny w pojedynkę czy z całą rodziną, podróż biznesowa czy na spotkanie służbowe. Zawsze znajdzie się w naszej flocie wypożyczalni samochodów przy lotnisku w Pyrzowicach odpowiednie auto, które nie tylko świetnie się prezentuje, ale i jest bezpieczne w użytkowaniu. Dbamy o to, aby ich stan techniczny zawsze był na najwyższym poziomie.

 

Regularnie dokonujemy przeglądów wynajmowanych samochodów przy lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach serwisujemy pojazdy, jak również troszczymy się o to, aby ich wnętrze prezentowało się schludnie i zachęcało do spędzania w nim czasu. Ogromną zaletą jest naturalnie możliwość wynajęcia bezpośrednio przy lotnisku w Pyrzowicach. Nie trzeba polegać na lokalnej komunikacji miejskiej czy na usługach taksówkarzy, korzystając z wypożyczalni aut dla siebie na przystępnych i elastycznych warunkach, nie martwiąc się przy tym o ogrom formalności do załatwienia. Zachęcamy już teraz do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i do zarezerwowania wymarzonego samochodu. Można to zrobić bezpośrednio na stronie internetowej bądź telefonicznie, kontaktując się z naszym pracownikiem wypożyczalni samochodów. Zawsze elastycznie podchodzimy do czasu trwania najmu i zapewniamy szereg usług dodatkowych, w tym wyposażenie pojazdu w wysokiej klasy nawigację czy w profesjonalny fotelik dla dziecka w różnym wieku. Przemieszczanie się z katowickiego lotniska wynajętym autem od YourCar będzie prawdziwą przyjemnością.

 

Menu

YourCar © 2020 All rights reserved
Projekt i wykokanie: RentCarSoft.pl