yourcar wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów dostawczych, aut osobowych i busów - Śląsk

Znajdujący się w południowo-zachodniej części naszego kraju Śląsk to wyjątkowe miejsce, z bardzo bogatą historią, ciekawą kulturą, unikalną kuchnią czy językiem. Choć obszar ten uległ podziałowi administracyjnemu, czego efektem jest odebranie Wrocławiowi statusu dawnej stolicy regionu, to jednak nadal urzeka on swoją wyjątkowością.

 

Mnóstwo atrakcji turystycznych

 

To miejsce doskonałe nie tylko na długi urlop, ale także na krótki, weekendowy wypad, podczas którego podróżując autem, można naprawdę sporo zobaczyć. Region ten obfituje w przepiękne budowle warowne, w tym między innymi majestatyczny zamek Książ z XIII wieku utrzymany w stylistyce eklektycznej. Nie można oczywiście zapominać o wielu kościołach znajdujących się na tym terenie, w tym największa perełka naszego kraju, kościoły Wszystkich Świętych, które znajdują się na terenie Łazisk i Sierot. Są to obecnie najstarsze, drewniane budowle tego typu w Polsce, które powstały jeszcze w czasach średniowiecza.

 

Podróżuj wygodnie i tanio

 

Aby ułatwić Państwu zwiedzanie tego wspaniałego regionu, proponujemy wynajem samochodów w Rudzie Śląskiej oraz na terenie całego Śląska w oddziałach naszej firmy YourCar. Nie tylko tanio, ale i wygodnie oraz bardzo bezpiecznie można poznawać atrakcje naszego regionu, odbierając auto, a następnie oddając je w dowolnie wybranym punkcie. Mamy również ofertę dla firm czy osób, które potrzebują pojazdów do transportu towarów lub większej grupy osób. Pośród floty swoich samochodów mamy wiele nowoczesnych busów, jak i dużo pakownych aut dostawczych, dostępnych do wynajęcia w równie przystępnych cenach.

 

Kuchnia i kultura, w której można się zakochać

 

Zwiedzając Śląsk, nie można zapomnieć o wyjątkowej kulturze oraz unikalnej kuchni, jaka czeka na turystów. Oprócz charakterystycznej mowy można tutaj spotkać się z przepięknymi strojami ludowymi czy wspaniałą, regionalną muzyką. Lokalne restauracje serwują za to unikalne potrawy, stanowiące połączenie kuchni polskiej, czeskiej oraz niemieckiej, w tym słynne na całą Polskę rolady z kluskami śląskimi i modrą kapustą.

 

Wynajem aut osobowych do podróżowania

 

Bardzo rozwinięty przemysł górniczy, motoryzacyjny oraz energetyczny, a do tego siedziby największych w kraju firm sprawiają, że mnóstwo osób podróżuje po regionie w celach biznesowych. Sprzyja temu oczywiście bliska obecność międzynarodowego portu lotniczego Katowice-Pyrzowice, jak i wielu dobrze rozwiniętych stacji kolejowych. Nasza wypożyczalnia samochodów ze Śląska ułatwia podróżowanie takim osobom, mając swoją siedzibę między innymi w okolicach największych portów lotniczych oraz dworców kolejowych. Tanio wynajmujemy auta osobowe w Rudzie Śląskiej i innych częściach Śląska, a do tego bardzo elastycznie podchodzimy do swoich Klientów. To nie tylko wygodne dopasowanie czasu trwania umowy do indywidualnych potrzeb, ale także ograniczenie formalności do minimum, jak i przejrzyste, uczciwe umowy. Mamy w swojej flocie najnowsze modele, samochody bardzo dobrze utrzymane mechanicznie oraz wizualne, które gwarantują komfortową podróż, jak i zapewniają odpowiedni prestiż przy spotkaniach biznesowych. Oczywiście posiadamy również wiele busów oraz pojazdów dostawczych, aut idealnych przy organizowaniu transportu dla większej grupy osób czy wtedy, gdy trzeba przewieźć dużo towaru.

 

Postaw na usługi profesjonalistów

 

W naszej firmie YourCar doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże są współczesne potrzeby osób wynajmujących pojazdy. Nieustannie analizujemy rynek, unowocześniamy swoją flotę, staramy się utrzymywać ceny na najniższym poziomie i oczywiście ograniczamy formalności. Nie ma znaczenie to, czy przyjeżdżają Państwo na Śląsk w celach turystycznych, czy biznesowych. Dzięki nam podróżowanie po regionie zawsze będzie szybkie i wygodne, nigdy nie nadwyrężając nadmiernie portfela.

 

Menu

YourCar © 2020 All rights reserved
Projekt i wykokanie: RentCarSoft.pl