yourcar wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia aut Jaworzno - wynajem samochodów

Liczące około 100 tysięcy mieszkańców Jaworzno z pewnością ma się czym pochwalić, będąc obecnie czwartym co do wielkości miastem na terenie województwa śląskiego. Jednocześnie wysoko plasuje się również pod tym kątem w skali całego kraju, zajmując 13 miejsce pośród największych miast. Funkcjonując na prawach powiatu, jest obecnie przede wszystkim wielkim centrum handlu, skupiając na swoim terenie największe światowe sieci handlowe. Dawniej była to miejscowość silnie uprzemysłowiona, jednak po zmianie ustroju fabryki stopniowo padały, a zwalniani ludzie zaczęli skupiać się na działalności związanej ze sprzedażą detaliczną. Pierwsze wzmianki o istnieniu Jaworzna pochodzą z roku 1229, ale dopiero w 1901 roku uzyskało ono prawa miejskie. Tak długa historia sprawia, że na terenie znaleźć można mnóstwo ciekawych zabytków, a i najbliższa okolica jest interesująca, obfitując we wspaniałą faunę i przepiękne ukształtowanie terenu.

 

Wygodne podróżowanie wynajętym autem

 

Prawdziwe centrum handlu sprawia, że miasto to często odwiedzają przedsiębiorcy, którzy załatwiają ważne sprawy biznesowe i szukają wygodnego oraz szybkiego sposobu na przemieszczanie się. Nasza wypożyczalnia YourCar przygotowała ofertę, dzięki której będzie można korzystać z takiego pojazdu tak długo, jak tylko będzie to potrzebne i to za rozsądne pieniądze. Specjalizujemy się w wynajmie aut osobowych z większości segmentów, nie tylko małych miejskich, ale także przestronnych sedanów czy pakownych kombi. Mamy także eleganckie samochody klasy premium, idealne do podróży biznesowych, ale wciąż dostępne w konkurencyjnych cenach. Z naszą pomocą łatwiej prowadzi się także lokalny biznes. Problem związany z koniecznością przewiezienia ciężkich towarów czy większej grupy osób można rozwiązać, decydując się na wynajem samochodów dostawczych bądź busów. Wszystkie pojazdy, które posiadamy, są zadbane technicznie, schludnie utrzymane we wnętrzu, bogato wyposażone, a do tego przede wszystkim są to najnowsze modele, wygodne i bezpieczne, oferujące prawdziwą radość z jazdy.

 

Jak dotrzeć do Jaworzna?

 

Bliskość autostrady A4, drogi ekspresowej S1, a do tego DK 79 i DW 903. To wszystko sprawia, że dostanie się do miasta i jego bliskich okolic autem nie powinno stanowić żadnego problemu. Warto jednak zwrócić uwagę na transport kolejowy. W mieście znajduje się dzisiaj największy w skali krajowej węzeł kolejowy, dzięki czemu podróże turystyczne lub służbowe w okolice tym środkiem transportu są naprawdę dobrym wyborem. Na miejscu można skorzystać z naszej wypożyczalni samochodów w Jaworznie i wygodnie podróżować po regionie. Miasto ma na swoim terenie kilka stacji i przystanków kolejowych, do których docierają pociągi z całego kraju. Wygodnie można tutaj dotrzeć również samolotem. Najbliższe lotniska to Kraków-Balice oraz Katowice-Pyrzowice. Z obu portów lotniczych można dojechać już bezpośrednio do miasta naszymi samochodami, wynajętymi w przystępnej cenie.

 

Ciekawe atrakcje turystyczne

 

Zwiedzając miasto, na pewno warto obejrzeć kilka kolonii robotniczych, zrobić sobie wycieczkę po historycznych cmentarzach, zobaczyć stare budynki przemysłowe oraz liczne kościoły. Na terenie miasta znajdują się również pozostałości Centralnego Obozu Pracy, chętnie odwiedzane przez turystów. Do tego rezerwat przyrody, mnóstwo szlaków turystycznych po okolicznych terenach, basen, obiekty sportowe czy stadnina koni. Wypoczywając tutaj, na pewno nikt nie będzie się nudził.

 

Prosty i elastyczny wynajem

 

Korzystając z naszej oferty, można wygodnie załatwiać w mieście swoje sprawy biznesowe czy podróżować w celach turystycznych. Wypożyczamy auta, wymagając jedynie minimum formalności przy podpisywaniu umowy. Pośród usług dodatkowych można znaleźć opcję wynajmu bez wpłacania kaucji, a czas trwania samej umowy da się elastycznie dopasować do potrzeb. Prosta jest również rezerwacja w naszej firmie YourCar, którą można zrobić po prostu poprzez tę stronę internetową. Zachęcamy oczywiście także do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami.

 

Menu

YourCar © 2020 All rights reserved
Projekt i wykokanie: RentCarSoft.pl