yourcar wypożyczalnia samochodów

Wynajem samochodów Będzin - auta prosto z wypożyczalni YourCar

Historyczna stolica Zagłębia Dąbrowskiego, a obecnie będące częścią województwa śląskiego miasto Będzin to miejsce, którego początki datowane są na 1358 rok. Choć znajduje się ono w obrębie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, to jednak główną część działalności prowadzonej w tym mieście stanowi handel oraz turystyka. Piękna okolica, wiele zabytków oraz po prostu urokliwy charakter miasteczka sprawiają, że każdego roku odwiedza je i spędza w nim swoje urlopy mnóstwo ludzi.

 

Będzin – doskonale skomunikowane miasto

 

Bliskość wielkich centrów przemysłowych sprawia, że miejscowość jest bardzo dobrze skomunikowana. W pobliżu znajdziemy między drogę krajową numer 94 oraz 86. Bardzo blisko jest do międzynarodowego portu lotniczego Katowice-Pyrzowice, który znajduje się w odległości około 23 km. Na miejscu nie mogło oczywiście zabraknąć stacji kolejowej, na terenie miasta bardzo dobrze funkcjonuje komunikacja publiczna, nie tylko autobusowa, ale także tramwajowa.

 

Szybki i tani wynajem aut dostawczych i osobowych

 

Wybierając się w te okolice, można jednak korzystać nie tylko z transportu publicznego. W naszej firmie YourCar przygotowaliśmy specjalną ofertę, dzięki której każdy będzie mógł za rozsądne pieniądze wypożyczyć samochód na dowolny termin, bez załatwiania skomplikowanych formalności i w wielu przypadkach nawet bez wpłacania kaucji. Z całą pewnością możemy pochwalić się najlepszą flotą pojazdów w regionie. To wyłącznie auta z najnowszych roczników produkcji, od znanych producentów, bogato wyposażone i wygodne. Przystępna cena idzie u nas w parze z dbaniem o dobry stan techniczny całej naszej floty. Poddajemy ją regularnym przeglądom i serwisowaniu zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. 

 

Obok aut osobowych, zajmujemy się również wynajmem samochodów dostawczych. Z pomocą naszej firmy bez trudu uda się przetransportować nawet duże przedmioty. To przydatne, szczególnie jeśli czeka nas przeprowadzka bądź konieczność przewiezienia dużych pakunków. Samochody dostawcze z wypożyczalni YourCar to gwarancja zadowolenia i zawsze niskiej ceny. Jako profesjonalna firma wsłuchujemy się w opinie i potrzeby naszych klientów, nieustannie udoskonalając naszą ofertę. Dzięki temu nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych w Będzinie cieszy się tak dużym uznaniem, nie tylko wśród lokalnych przedsiębiorców. 

 

Oferujemy również nowoczesne busy, wręcz idealne do przewozu większej grupy osób. Jedynie u nas skorzystanie z wypożyczonych samochodów nie wiąże się załatwianiem szeregu skomplikowanych formalności. Nie pobieramy nawet kaucji, czas trwania umowy można elastycznie dopasować do potrzeb, a jej formuła zawsze jest przygotowana w sposób uczciwy i przede wszystkim zrozumiały.

 

Historyczne Stare Miasto, kościoły i zabytki techniki

 

Podróżując samochodem po Będzinie, przede wszystkim warto zatrzymać się w pobliżu Śródmieścia i przejść się po przepięknym Starym Mieście. Znaleźć tutaj można między innymi:

Oprócz wielu kościołów oraz obiektów warownych znajdujących się na terenie tego miasta, na szczególną uwagę z pewnością zasługują zabytki technologiczne, budowle, które w czasie ich powstawania były prawdziwymi perełkami inżynieryjnymi, w tym między innymi:

 

To oczywiście tylko przykłady miejsc, które można tutaj zobaczyć. Z naszą wypożyczalnią samochodów podróżowanie po mieście na pewno będzie wygodniejsze, a dzięki możliwości bezpłatnego doposażenia pojazdu w nawigację także łatwiejsze.

 

Okoliczna przyroda zachwyca swoimi walorami

 

Odwiedzający to miasto i cały region, mogą nie tylko podziwiać wspaniałe zabytki, ale także wyjątkowość lokalnej przyrody. To między innymi obszary chronionego krajobrazu z Górą Zamkową czy Lasem Grodzieckim. Znaleźć tutaj można także mnóstwo cenionych użytków ekologicznych oraz zespołów przyrodniczo-krajobrazowych. Ofertę naszej firmy YourCar kierujemy naturalnie również do osób podróżujących w celach biznesowych. Wynajmujemy auta na przykład na pobliskim lotnisku, dzięki czemu podróż na miejsce spotkania służbowego będzie przyjemna oraz bardzo szybka. W rozbudowanej flocie posiadamy dodatkowo samochody z grupy premium, pojazdy reprezentacyjne, z których wykorzystaniem można zadbać o dobry wizerunek własnego biznesu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. Auta można rezerwować na konkretne terminy zarówno za pośrednictwem tej strony internetowej, jak i poprzez szybki kontakt telefoniczny.

 

 

Menu

YourCar © 2020 All rights reserved
Projekt i wykokanie: RentCarSoft.pl