yourcar wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych w Katowicach

Wypożyczalnia aut w Katowicach YourCar oferuje wszystko, czego potrzeba Ci do swobodnego przemieszczania się po jednym z największych miast na Śląsku. Jest ono jednym z najważniejszych ośrodków gospodarczych w naszym kraju, a jednocześnie może pochwalić się kilkoma miejscami, które z punktu widzenia turysty mogą być niebywale atrakcyjne. Dlatego więc warto skorzystać z usług naszej wypożyczalni samochodów w Katowicach, ponieważ dzięki naszej flocie dotrzesz wszędzie wygodnie i na czas. Ale gdzie można się udać w tym mieście?

 

Miasto usługami stojące

 

Katowice jest miastem od lat systematycznie rozwijającym się szczególnie w sektorze usług. Takie miejsca jak Górnośląski Park Przemysłowy czy Euro-Centrum Park Przemysłowy zachęcają do lokalizowania na ich terenie kolejnych działalności podmiotów prywatnych. Jedną z gałęzi działalności jest handel hurtowy i detaliczny. W przypadku tych branż nieocenione mogą być usługi świadczone przez YourCar. Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych w Katowicach pozwala z łatwością przewieźć zakupiony towar, nawet poza granice miasta. Z naszych usług mogą skorzystać nie tylko drobni przedsiębiorcy, ale również osoby prywatne, dokonujące jednorazowych transakcji. Warto podkreślić, że nasze samochody dostawcze na wynajem z Katowic są w dobrym stanie technicznym i przygotowane do jazdy.

Z pewnością nasza flota zainteresuje również osoby biorące udział w targach, które rokrocznie odbywają się w Katowicach. Zarówno te o zasięgu lokalnym, (np. Śląskie Targi Ślubne), jak i o zasięgu międzynarodowym, (np. Toolexpo, czyli Międzynarodowe Targi Narzędzi i Obrabiarek) wymagają dostarczenia na miejsce określonej ilości towaru, aby móc później zainteresować nim potencjalnych kontrahentów. Jednorazowy wynajem samochodów dostawczych w YourCar to doskonała opcja również na taką okazję. Łączy ona w sobie wygodę i opłacalność.

 

Modernistyczne budowle i ciekawe miejsca

 

Wbrew pozorom, Katowice mają wiele do zaoferowania również pod kątem turystycznym. W zależności od omawianej lokacji można wyraźnie dojrzeć lata, w których powstawała. Jedna z najważniejszych części miasta, czyli Śródmieście, ukształtowana została w połowie XIX wieku. Można tu dojrzeć wiele neogotyckich i neobarokowych dekoracji. Idąc bardziej na południe, można zetknąć się z wieloma modernistycznymi budynkami, powstałymi głównie w okresie XX-lecia międzywojennego. Wbrew początkowym założeniom obiekty, które wówczas powstawały, cechowały się bardzo dużym indywidualizmem. Oczywiście przemierzając miasto autem osobowym z wypożyczalni nie sposób nie zauważyć piętna, jaki odcisnął na mieście socrealizm, trwający od końca II Wojny Światowej aż do początku lat 90. ubiegłego wieku.

Jakie miejsca szczególnie godne są uwagi? Warto zobaczyć XVI-wieczny, drewniany kościółek św. Michała Archanioła, zlokalizowany w południowo-zachodniej części miasta, Brynowie. Aby dotrzeć tam w komfortowych warunkach, warto zainteresować się ofertą YourCar wypożyczalni aut osobowych w Katowicach. Dostępna flota nowych, przygotowanych do podróży aut z pewnością uprzyjemni poznawanie ciekawych miejsc, jakim jest również gmach Sejmu Śląskiego i stojący naprzeciwko niego pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego. W słynnym w całej Polsce katowickim Spodku odbywa się wiele imprez, przyciągających ludzi nie tylko z całej Polski. Aby wygodnie dotrzeć na wymarzony koncert z lotniska bądź stacji kolejowej, również warto zwrócić uwagę na wynajem aut osobowych w YourCar.

 

Najlepsze auta z wypożyczalni od YourCar w Katowicach

 

Długoletnie doświadczenie w branży, połączone z nieustannym rozwojem sprawiły, że możemy oferować nasze usługi wynajmu samochodów osobowych nie tylko w Katowicach, ale również wielu innych miejscach południowej Polski. Nasze pojazdy możemy dostarczyć niemal w każde miejsce na obszarze danej lokalizacji. Niska cena, w połączeniu z jakością oferowanych samochodów osobowych w wypożyczalni sprawia, że oferta YourCar jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku. Zapraszamy do skorzystania z naszej floty aut osobowych i dostawczych na wynajem, aby w pełni skorzystać z możliwości, jakie dają Katowice.

 

 

Menu

YourCar © 2020 All rights reserved
Projekt i wykokanie: RentCarSoft.pl