yourcar wypożyczalnia samochodów

Krótkoterminowy wynajem samochodów

Firma YourCar to wypożyczalnia samochodów, która oferuje swoim klientom wynajem aut krótkoterminowy, a więc na okres od 1 do 30 dni. Oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych, chcących szybko skorzystać z wysokiej jakości pojazdu – osobowego z manualną lub automatyczną skrzynią biegów albo vana 7-osobowego.

Dla kogo?

 

Krótkoterminowy wynajem samochodów jest przeznaczony przede wszystkim dla tych osób, które:

 

 

Krótkoterminowy wynajem samochodów w Katowicach bądź Chorzowie jest szczególnie przydatny przypadku załatwiania ważnych spraw w tych miastach, będąc w nich "na chwilę". Mimo ciągłego rozwoju infrastruktury komunikacji miejskiej opóźnienia są naturalne w dużych aglomeracjach. Krótkoterminowy wynajem aut pozwoli nam oszczędzić zbędnych nerwów i pozwoli przemieszczać się z miejsca na miejsce w komfortowych warunkach. Krótkoterminowy wynajem samochodów w miastach takich jak Tychy czy Ruda Śląska pozwala dodatkowo sprawnie podróżować po całym Śląsku, odkrywając wiele walorów turystycznych tych miejsc.

 

Jak rezerwować?

 

Online Nasza wypożyczalnia aut ograniczyła kwestie formalne do minimum i zadbała o to, aby proces rezerwacji był jak najmniej skomplikowany. Wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza online, w którym określone zostaną wszelkie szczegóły wynajmu, takie jak termin i miejsce odebrania oraz zwrotu pojazdu, model auta czy dodatkowe usługi. Formularz ten pozwala na bezproblemowe dokonanie płatności za pomocą przelewu internetowego w systemie PayU.

 

Telefonicznie Możliwa jest również rezerwacja telefoniczna – wystarczy skontaktować się z którymś z naszych oddziałów i przedstawić swoje potrzeby - wybrać model pojazdu, określić terminy oraz miejsca odbioru i zwrotu, a także podać wszelkie dane, niezbędne do zrealizowania zlecenia. Pamiętajmy, aby przygotować niezbędne informacje, w tym:

 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Menu

YourCar © 2020 All rights reserved
Projekt i wykokanie: RentCarSoft.pl